Racjonalna Gospodarka Krwią – ogłoszenie
Drodzy Krwiodawcy,
W trosce o racjonalną gospodarkę krwią Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSWiA informuje, że od dnia 26.06.2026 r. do odwołania, wstrzymuje pobieranie krwi pełnej grupy B RhD+ i AB RhD+.
O wznowieniu pobierania krwi grupy B RhD+ i AB RhD+ będziemy informowali odrębnym komunikatem.
Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.


