Ratuj życie, oddając krew! Światowy Dzień Krwiodawcy w CKiK MSWiA

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSWiA w Warszawie, z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy! Przyłącz się do naszej społeczności 14 czerwca 2023 roku i bądź częścią tego niezwykłego dnia.

Głównym celem wydarzenia jest promocja krwiodawstwa oraz podziękowanie wszystkim niesamowitym ludziom, którzy regularnie oddają krew, ratując w ten sposób życie wielu osób. Przyjdź i dołącz do grona bohaterów, którzy swoim bezinteresownym działaniem czynią świat lepszym miejscem.

Podczas Światowego Dnia Krwiodawcy będziesz mieć możliwość oddania swojej krwi, co może uratować czyjeś życie. Oddanie krwi jest prostym, ale niezwykle wartościowym gestem, który ma ogromne znaczenie dla pacjentów w potrzebie. Twoja krew może stać się darem nadziei i szansą na zdrowie dla wielu osób.

Bądź bohaterem – oddaj krew i zmień czyjeś życie!

To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy na ten wyjątkowy dzień. Będzie również możliwość znakowania rowerów i szereg niespodzianek. Będzie to doskonała okazja do spotkania innych krwiodawców, dzielenia się doświadczeniami i tworzenia trwałych więzi.

Przyjdź do CKiK MSWiA w Warszawie i dołącz do nas w obchodach Światowego Dnia Krwiodawcy. Twoja obecność i udział w tym wydarzeniu mają ogromne znaczenie. Pamiętaj, że to właśnie Ty możesz stać się bohaterem, który daje innym drugą szansę. Dołącz do nas i wspólnie zróbmy coś niesamowitego!

Czekamy na Ciebie 14 czerwca 2023 roku od godziny 8 do 16 w CKiK MSWiA w Warszawie. Niech ten dzień stanie się wyjątkowym momentem w Twoim życiu i w życiu tych, których możesz uratować. Razem możemy zmieniać świat!

Skip to content